ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Instalacje elektryczne
ROZDZIELNICE I OBUDOWY.
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Projektowanie
Grzałki elektryczne
O firmie

W Elektrotermii od ponad 50 lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów w zakresie usług elektrycznych i produkcji urządzeń grzejnych.

 

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania techniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe standardy wykonania.

 

Mamy wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz możliwości tworzące nasze unikalne know-how.

 

W codziennej pracy stosujemy “dobre praktyki” związane z odpowiednim zarządzaniem projektami, obsługą klienta i zapewnieniem wysokiej jakości produktów i usług.

 

Wykorzystując najnowsze technologie, rozwiązania i trendy organizacyjne każdego dnia tworzymy firmę przyjazną dla klientów i pracowników.Nasze cele:

 

  • W naszej firmie przywiązujemy szczególną wagę do budowania trwałych i wzajemnie korzystnych relacji partnerskich z klientami, staramy się elastycznie podchodzić do każdego zagadnienia, tak by współpraca z nami była źródłem satysfakcji i przerodziła się w wieloletnią relację biznesową.

 

  • Chcemy nieustannie podnosić jakość usług poprzez ciągłe dokształcanie kadry fachowców, badanie potrzeb klientów i inwestycje w nowoczesne maszyny produkcyjne.

 

  • Stale poszerzamy zakres usług, tak aby nasza oferta stawała się coraz bardziej kompleksowa.

 

  • Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągły rozwój pod względem technicznym i organizacyjnym. Dążymy do tego, by firma osiągała coraz lepsze wyniki finansowe.