ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Rozdzielnice elektryczne
Instalacje elektryczne
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Ogrzewanie i klimatyzacja
Projektowanie
Grzałki elektryczne
PREZENTACJA

“Elektrotermia - znalazłeś partnera” – to nasze motto. Chcemy być dla naszych klientów partnerem kompetentnym, uczciwym i odpowiedzialnym. To właśnie te zasady, którymi kierujemy się od ponad 50 lat, w połączeniu z solidną pracą, doświadczeniem, ciągłym rozwojem i poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, zapewniły nam wysoką pozycję w branży elektrycznej jako producenta urządzeń grzewczych jak również wykonawcy instalacji elektrycznych.

Początki firmy sięgają 1961 roku gdy inż. Adam Podobiński założył warsztat rzemieślniczy, którego podstawowym obszarem działalności były elektryczne instalacje grzewcze. W latach 70 rozpoczęliśmy produkcję elektrycznych urządzeń ogrzewczych. 

Do dziś Elektrotermia zrealizowała na terenie całej Polski setki instalacji elektrycznych od niskoprądowych do średniego napięcia otrzymując od klientów bardzo pozytywne opinie i ogólnopolskie nagrody, a wyprodukowane przez firmę urządzenia były wielokrotnie nagradzane przez kapituły prestiżowych konkursów.

Elektrotermia została czterokrotnie wyróżniona przez Krajową Izbę Gospodarczą tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play” i Złotą Statuetką. Trzykrotnie zostaliśmy uhonorowani tytułem „Gazele Biznesu” i „Diamentów Forbsa”.
W sierpniu 2002 system jakości został potwierdzony Certyfikatem zgodności z normą ISO 9001:2000.
Nasza firma to przede wszystkim kadra ponad 100 świetnych fachowców, inżynierów techników i pracowników fizycznych. Dysponujemy halą produkcyjną (1400 m2) wyposażoną w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, które pozwalają na wykonanie najwyższej jakości produktów.

W nowoczesnym budynku biurowym o powierzchnie 800 m2 doświadczeni projektanci branżowi wraz całym zarządem dokładają wszelkich starań, żeby to właśnie Elektrotermia była zawsze wśród najlepszych firm w branży. 

Prezes Zarządu Spółki
mgr inż. Krzysztof Kołomyjski