ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Instalacje elektryczne
ROZDZIELNICE I OBUDOWY.
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Projektowanie
Grzałki elektryczne
PREZENTACJA

“Elektrotermia - znalazłeś partnera – to nasze motto. Chcemy być dla naszych klientów partnerem kompetentnym, uczciwym i odpowiedzialnym. To właśnie te zasady, którymi kierujemy się od ponad 50 lat, w połączeniu z solidną pracą, doświadczeniem, ciągłym rozwojem i poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, zapewniły nam wysoką pozycję w branży elektrycznej”.

 

Prezes Zarządu Spółki
mgr inż. Krzysztof Kołomyjski

 

 


Początki firmy sięgają 1961 roku gdy inż. Adam Podobiński założył warsztat rzemieślniczy, którego podstawowym obszarem działalności były elektryczne instalacje grzewcze. W latach 70 rozpoczęliśmy produkcję elektrycznych urządzeń ogrzewczych. 

Do dziś Elektrotermia zrealizowała na terenie całej Polski setki instalacji elektrycznych od niskoprądowych do średniego napięcia, otrzymując od klientów bardzo pozytywne opinie, a wyprodukowane przez firmę urządzenia były wielokrotnie nagradzane przez kapituły prestiżowych konkursów.

Elektrotermia została czterokrotnie wyróżniona przez Krajową Izbę Gospodarczą tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play” i Złotą Statuetką. Trzykrotnie zostaliśmy uhonorowani tytułem „Gazele Biznesu” i „Diamentów Forbsa”.
 

W sierpniu 2002 system jakości został potwierdzony Certyfikatem zgodności z normą ISO 9001:2000.


Nasza firma to przede wszystkim kadra ponad 100 świetnych fachowców, inżynierów techników i pracowników fizycznych. Dysponujemy halą produkcyjną (3000 m2) wyposażoną w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, które pozwalają na wykonanie najwyższej jakości produktów.

W nowoczesnym budynku biurowym o powierzchnie 800 m2 doświadczeni projektanci branżowi wraz całym zarządem dokładają wszelkich starań, żeby to właśnie Elektrotermia była zawsze wśród najlepszych firm w branży.