ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Instalacje elektryczne
ROZDZIELNICE I OBUDOWY
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Projektowanie
Grzałki elektryczne
OGRZEWANIE I KLIMATYZACJA

W związku z faktem, że 1 stycznia 2018 roku weszły w życie nowe przepisy*, nasza oferta ogrzewaczy typu STANDARD i DOA (modele DOA…/3.02) oraz wkładów do pieców kaflowych KWG obowiązuje tylko do wyczerpania zapasów magazynowych.
 

Nowe wymogi ekoprojektu spełniają modele ogrzewaczy DOA/E (E.B) oraz nagrzewnice wentylatorowe HALNY i w tym przypadku nasza oferta pozostaje bez zmian.


Pracujemy  także nad dostosowaniem innych typów ogrzewaczy do nowych wytycznych. Nasza oferta zostanie wkrótce zaktualizowana.


Elektrotermia zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń elektrycznych służących do ogrzewania mieszkań, domów, biur, hal magazynowych i produkcyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. W ofercie mamy urządzenia produkowane przez naszą firmę: piece akumulacyjne, nagrzewnice elektryczne, wkłady grzejne do pieców, oraz urządzenia innych producentów, których jesteśmy dystrybutorami.

Zaopatrzą sie Państwo u nas między innymi w urządzenia do ogrzewania wody - bojlery lub przepływowe podgrzewacze wody, kurtyny powietrzne, systemy przeciwoblodzeniowe podjazdów, rynien oraz regulatory i termostaty służące do sterowania systemami grzejnymi. Istotną częścią naszej oferty jest dostawa i montaż klimatyzacji i pomp ciepła. 


Oferujemy też elementy grzejne - grzałki elektryczne wykonywane na indywidualne zamówienia, materiały oporowe i wysokotemperaturowe firmy Kanthal, takie jak taśmy i drut oporowy, materiały grzejne do temperatur nawet 1900°C, przewody i izolacje odporne na wysokie temperatury do 400°C.

 

* wymogi Rozporządzenia Komisji (UE) 2015/1188 z dnia 28 kwietnia 2015 r. w sprawie wykonania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu dla miejscowych ogrzewaczy pomieszczeń.

 


 

Elektrotermia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Józefa Mackiewicza 5
31-214 Kraków 

 

Biuro obsługi klienta - sklep

 

Sekretariat

 

Tel. 12 306 52 10

Fax. 12 415 42 40

bok@elektrotermia.com.pl

Tel. 12 306 52 00 wew. 9

Fax. 12 420 28 56

info@elektrotermia.com.pl

 

Godziny otwarcia

Sklep: poniedziałek - piątek: 7 -16    sobota - niedziela: nieczynne

Sekretariat: poniedziałek - piątek: 7 -15    sobota - niedziela: nieczynne

 

 

 


 

 

Katalog produktów Elektrotermia OZE