ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Instalacje elektryczne
ROZDZIELNICE I OBUDOWY.
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Projektowanie
Grzałki elektryczne
Ogrzewanie Rynien i dachów

Systemy przeciwoblodzeniowe dachów i rynien są coraz popularniejszą metodą walki z nawisami śnieżnymi i soplami. Takie systemy mogą być instalowane niemal na wszystkich rodzajach dachów, skutecznie likwidując nagromadzony lód i śnieg.

Zapewniają drożność systemów rynnowych, zapobiegają uszkodzeniom fasad budynków, konstrukcji dachów spowodowanych oblodzeniem i niekontrolowanym spływem wody.

Systemem steruje regulator temperatury z czujnikiem temperatury lub kontroler współpracujący z zestawem czujników temperatury i wilgoci. Tak skonfigurowany system automatycznie dostosowuje się do aktualnych warunków atmosferycznych, przechodząc w stan aktywności w optymalnych momentach.

W naszej ofercie posiadamy przewody samoregulujące, zmieniające swoją moc grzejną w zależności od temperatury oraz przewody stałooporowe o stałej mocy grzejnej.

Przy doborze przewodów należy pamiętać, że w zależności od regionu kraju potrzebna do ogrzania moc to 20-60W/m i dlatego przewody stałooporowe o mocy np. 20W/m układa się podwójnie w rynnie a przewody samoregulujące o mocy 30W/m można układać pojedynczo.

 

 

 

 

Zamówienia i zapytania:

 


 

Biuro obsługi klienta - sklep

 

Sekretariat

 

Tel. 12 306 52 10

Fax. 12 415 42 40

bok@elektrotermia.com.pl

Tel. 12 306 52 00 wew. 9

Fax. 12 420 28 56

info@elektrotermia.com.pl

 


 

Instrukcja montażu VCDR
POBIERZ
Katalog Elektra ochrona przed śniegiem i lodem
POBIERZ