ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Instalacje elektryczne
ROZDZIELNICE I OBUDOWY.
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Projektowanie
Grzałki elektryczne
PROMIENNIKI

W ofercie posiadamy promienniki firm:

 

 

Promienniki to urządzenia elektryczne przeznaczone do ogrzewania wybranych stref, konkretnych miejsc czy stanowisk pracy. To doskonałe rozwiązanie w pomieszczeniach, które trudno ogrzać w całości np. magazynach, halach produkcyjnych czy kościołach. Promiennik można zamontować bezpośrednio nad stanowiskiem pracy czy taśmą produkcyjną czyli tam gdzie przebywają ludzie i gdzie trzeba zapewnić komfort cieplny.
 

Główne zalety promienników:

 

  • ogrzewanie jest tanie (ogrzewanie wybranych stref a nie całości), bezobsługowe i efektywne (100%energii elektrycznej zamienianej na cieplną)
  • urządzenia nie zajmują miejsca - montaż na suficie lub jako podwieszane
  • ciepło emitowane jest do przedmiotów (podłóg, ścian) a te z kolei ogrzewają powietrze
  • urządzenia są trwałe - posiadają nawet 10 - 12 letnią gwarancję

 

W naszej ofercie znajdą państwo produkty:

 

Promienniki Elektrotermia ELP

Promiennik podczerwieni Elektrotermia ELPPromienniki Elektrotermia ELP to urządzenia z grzałkami rurkowymi emitującymi promieniowanie podczerwone ukierunkowane przez specjalne odbłyśniki. Promieniowanie takie ogrzewa wszystkie przedmioty w swoim zasięgu, jednocześnie nie ogrzewając samego powietrza. Modele te montuje się na wysokości od 2,2m do  4m w pomieszczeniach przemysłowych, halach magazynowych, pomieszczeniach handlowych, kościołach. Urządzenia występują w mocach od 2000W do 4000W.

 

 

Karta katalogowa Promiennik podczerwieni Elektrotermia ELP

 


 

Promienniki Elektrotermia ELPP - podławkowe

 

Promiennik podczerwieni podławkowy Elektrotermia ELPPPromienniki Elektrotermia ELPP to urządzenia z grzałkami rurkowymi emitującymi promieniowanie podczerwone ukierunkowane przez specjalne odbłyśniki. Promieniowanie takie ogrzewa wszystkie przedmioty w swoim zasięgu, jednocześnie nie ogrzewając samego powietrza. Modele te montuje się pod ławką w kościołach, salach wykładowych, poczekalnie. Urządzenia występują w mocach od 150W do 300W.

 

Karta katalogowa Promiennik podławkowy Elektrotermia ELPP

 

 

 


 

Promienniki EnergoStrip

 

Promiennik podczerwieni Energostrip

Promienniki Energostrip to promienniki z grzałkami zabudowanymi 

radiatorem. Modele te montuje się na wysokości od 2m do nawet 40m w pomieszczeniach mieszkalnych i przemysłowych, halach magazynowych, kościołach. Urządzenia występują w mocach od 400W do 4200W. Stopień ochrony promienników IP44.

 

 

 


 

Promienniki EnergoInfra

Promiennik Energoinfra

Promienniki EnergoInfra to urządzenia z grzałkami rurkowymi emitującymi promieniowanie podczerwone ukierunkowane przez specjalne odbłyśniki. Promieniowanie takie ogrzewa wszystkie przedmioty w swoim zasięgu, jednocześnie nie ogrzewając samego powietrza. Modele te montuje się na wysokości od 1,8m do nawet 10m w pomieszczeniach mieszkalnych i przemysłowych, halach magazynowych, kościołach. Urządzenia występują w mocach od 500W do 6000W. Stopień ochrony promienników IP44.

 

 


 

Promienniki Energocassette

Promienniki Energocassette

Promienniki Energocassette to promiennik montowany bezpośrednio do sufitu przy pomocy uchwytów montażowych, bądź też kładziony w ruszcie przy sufitach podwieszanych. Ogrzewacz ten montuje się na wysokości do 5 m. Posiada on niską temperaturę powierzchni(poniżej 90°C) przez co emituje przyjemne ciepło. ENERGOCASSETTE jest idealny do wszelkiego rodzaju pomieszczeń: mieszkania, biura, pom. gospodarcze i przemysłowe. Świetny do montażu w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych. ENERGOCASSETTE pozwala na otrzymanie wolnych ścian i podłóg. Nadaje się specjalnie do pomieszczeń w których są składowane materiały zagrożone pożarem

 


 

Promienniki Energoline

Promiennik Energoline

Promienniki ENERGOLINE (2 lata gwarancji) stosowany najczęściej jako elektryczny ogrzewacz pod ławkowy oraz grzejnik sufitowy. Jest najbardziej efektywny przy montażu na wysokości do 3m. Ten elegancki i płaski grzejnik zapewnia wysoki komfort cieplny. ENERGOLINE jest płaski – ma tylko 3.5 cm szerokości, ciepło emituje głównie w kierunku podłogi Może być montowany pod ławkami, w kościołach, poczekalniach, halach sportowych, itp. Ogrzewa ławkę oraz podłogę bezpośrednio pod nią. Jest to szczególnie dobra metoda do ogrzewania miejsc, gdzie nie ma konieczności ogrzewania dużych ilości powietrza. ENERGOLINE posiada szybki czas rozgrzewania z wysokim komfortem cieplnym i skierowany jest bezpośrednio w miejsce, które chcemy ogrzać. Rezultatem tego jest jego ekonomiczność i małe zużycie energii. Efektywnie redukuje straty ciepła i chroni przed przeciągami (ruchami powietrza).

 


 

Promienniki elektryczne szklane First

Promienniki podczerwieni w obudowie szklanej w formie obrazu, z malowniczym zdjęciem, a nawet w formie lustra łazienkowego to bardzo wygodny, tani i estetyczny sposób ogrzewania elektrycznego. 


Elementy grzejne promienników FIRST wykonane są z hartowanego teksturowanego szkła. Izolowane, oprawione w aluminiową ramę. Po włączeniu zasilania zdrowe długie fale podczerwieni są emitowane przez przednią część panela. Jednocześnie promieniowanie w kierunku tylnej części grzejnika jest odbite przez osłonę i również skierowane do ogrzewanego pomieszczenia.
 

Promieniowanie podczerwone emitowane przez nasze panele jest bezpieczne dla zdrowia. Zaletą tej technologii jest fakt, że nie ogrzewają one powietrza, cała emitowana przez panele energia przechodzi bez strat przez powietrze i ogrzewa bezpośrednio ściany, osoby oraz przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu. Nie powoduje to cyrkulacji powietrza co jest bardzo korzystne dla efektywności grzania oraz przyjazne dla osób cierpiących na alergie.

 

 

Zamówienia i zapytania:

 

 


 

Biuro obsługi klienta - sklep

 

Sekretariat

 

Tel. 12 306 52 10

Fax. 12 415 42 40

bok@elektrotermia.com.pl

Tel. 12 306 52 00 wew. 9

Fax. 12 420 28 56

info@elektrotermia.com.pl