ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Instalacje elektryczne
ROZDZIELNICE I OBUDOWY.
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Projektowanie
Grzałki elektryczne
Rozdzielnice Wysokoprądowe do 6300 A

Rozdzielnice do 6300A są to szafy przeznaczone do indywidualnej konfiguracji, służące do rozdziału energii w zakresie prądów do 6300A. Rozdzielnice mogą być wykonywane w formach podziału (zabudowy) od 1 do 4b. Konstrukcja pozwala na łączenie ze sobą pól konstrukcji w nieograniczone zestawy tworzące rozdzielnicę, dodatkowo każde pojedyncze pole może być skonfigurowane jako osobne urządzenie. Aparatura w rozdzielnicach wysokoprądowych może być zabudowana w konstrukcjach o stopniu ochrony od IP30 do IP55 co pozwala na użytkowanie rozdzielnic przy różnych warunkach pracy.

Mosty szynowe zasilające rozdzielnice można dostosować do głowic szynoprzewodów niemal każdego producenta, natomiast możliwość montażu mostów dystrybucyjnych poziomo lub pionowo, na różnej głębokości i wysokości pozwala na zasilanie rozdzielnicy z dowolnego kierunku i wyprowadzenie odpływów zasilających z rozdzielnicy według potrzeb.

Szeroka gama zastosowań pozwala na montaż różnego rodzaju aparatury w rozdzielnicy. Systemy są tak opracowane, aby można było zamontować rozłączniki czy wyłączniki powietrzne do 6300A, jak również małogabarytowe wyłączniki nadprądowe lub różnicowoprądowe z zachowaniem odpowiednich prądów zwarciowych. Opcjonalnie jest wyposażenie rozdzielnic w aparaturę pomiarową czy też sterowniczą na elewacji rozdzielnicy, co pozwala na wizualizację i kontrolę pracy urządzenia.Systemy w jakich wykonujemy rozdzielnice dużych mocy:

 

  •   xEnergy
  •   TT4000
  •   XL3 4000
  •   XL3 6300
  •   Univers N HC
  •   Prisma P