ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Rozdzielnice elektryczne
Instalacje elektryczne
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Ogrzewanie i klimatyzacja
Projektowanie
Grzałki elektryczne
ROZDZIELNICE STERUJĄCE

Rozdzielnice Sterujące

Rozdzielnice sterujące wykonuje się dla potrzeb automatyzacji układów: wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, technologicznych. Nasze realizacje są oparte o różne systemy sterowania wielu producentów od prostszych układów przekaźnikowych, przez systemy sterowania centralnego, po zaawansowane rozproszone układy wielosterownikowe z dziesiątkami przekaźników i styczników.

 

Rozdzielnice sterujące charakteryzują się występowaniem wielu różnych napięć w jednej szafie, co wymaga wyjątkowej precyzji połączeń i systemu oznaczeń. Stosuje się do kilkunastu kolorów przewodów w jednej rozdzielnicy oraz oznaczenia zarówno złączek zaciskowych jak i kabli i linek.

 

W produkowanych rozdzielnicach wykorzystujemy mikroprocesorowe regulatory, sterowniki, falowniki i inne programowalne urządzenia, które pozwalają na realizowanie rozmaitych funkcji np. regulacji temperatury, wilgotności, zawartości CO lub CO2, sterowanie odzyskiem ciepła, zabezpieczenie przed zamarzaniem, kontrolują pracy wentylatorów, kontrola stopnia zabrudzenia filtrów powietrza itp.