ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Instalacje elektryczne
ROZDZIELNICE I OBUDOWY.
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Projektowanie
Grzałki elektryczne
ROZDZIELNICE STERUJĄCE

Rozdzielnice sterujące wykonuje się dla potrzeb automatyzacji układów: wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, technologicznych. Nasze realizacje są oparte o systemy sterowania różnych producentów: od prostszych układów przekaźnikowych, przez systemy sterowania centralnego, po zaawansowane rozproszone układy wielosterownikowe z dziesiątkami przekaźników i styczników.

 

Rozdzielnice sterujące charakteryzują się występowaniem wielu różnych napięć w jednej szafie, co wymaga wyjątkowej precyzji połączeń i systemu oznaczeń. Stosuje się do kilkunastu kolorów przewodów w jednej rozdzielnicy oraz oznaczenia zarówno złączek zaciskowych jak i kabli i linek.

 

W produkowanych rozdzielnicach wykorzystujemy mikroprocesorowe regulatory, sterowniki, falowniki i inne programowalne urządzenia, które pozwalają na realizowanie rozmaitych funkcji np. regulacji temperatury, wilgotności, zawartości CO lub CO2, sterowania odzyskiem ciepła, zabezpieczenia przed zamarzaniem, kontroli pracy wentylatorów, kontroli stopnia zabrudzenia filtrów powietrza itp.