ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Instalacje elektryczne
ROZDZIELNICE I OBUDOWY
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Projektowanie
Grzałki elektryczne
Laser

Cięcie laserem gięcie blach


Cięcie laserowe to obecnie najszybsza oraz najdokładniejsza metoda obróbki metalu, która znajduje coraz więcej zastosowań i jest synonimem najwyższej jakości. Wysoka elastyczność produkcji w połączeniu z niemal nieograniczoną różnorodnością materiałów i kształtów sprawiają, że na całym świecie metoda ta uznawana jest za niezastąpioną technologię bazową. 

Elektrotermia od kilku lat zajmuje się kompleksową obróbką blach stalowych zwykłej jakości, nierdzewnych, ocynkowanych i aluminiowych. Cięcie laserem wszelkiego rodzaju elementów metalowych wykonujemy w nowoczesnym warsztacie zlokalizowanym w Niepołomicach. 

 

W naszym parku maszynowym posiadamy Laser światłowodowy 3D BLM LT 8.10 oraz wykrawarki laserowe ByStar Fiber 12kW oraz  BySprint PRO 3015 4,4kW firmy Bystronic. Urządzenia te charakteryzują się wysoką jakością cięcia oraz dużą wydajnością.


Zakup nowoczesnej prasy krawędziowej Bystronic Beyeler Xpert 250T w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską, umożliwił utworzenie w naszym zakładzie kompleksowego centrum obróbki blach. Innowacyjna linia technologiczna zapewnia integrację usług cięcia laserowego i gięcia blach w jednym ciągu produkcyjnym. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa najlepszą ofertę, łączącą w sobie konkurencyjną cenę i profesjonalne wykonanie.


 

 


 

Zakład produkcyjny w Niepołomicach

 

Laser

 

ul. Fabryczna 10

32-005 Niepołomice

Tel. 12 306 52 40

Tel. 12 306 52 00 wew. 1

 

 

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 7 -15    sobota - niedziela: nieczynne

 

Nasze strony:

Laser 3d - www.laser3d.eu

Cięcie gięcie malowanie - www.cieciegieciemalowanie.pl

 


 

Folder dział CNC
POBIERZ