ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Instalacje elektryczne
ROZDZIELNICE I OBUDOWY.
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Projektowanie
Grzałki elektryczne
GRZEJNIKI KONWEKCYJNE

W ofercie posiadamy grzejniki firm:

 

 

Ogrzewanie elektryczne za pomocą grzejników konwekcyjnych to bardzo szybki, wygodny sposób na zapewnienie odpowiedniej ilości ciepła w konkretnym miejscu i czasie. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia mieszkalnego, biura czy hotelu.

Grzejnik konwekcyjny Elektrotermia ECHGrzejniki przekazują ciepło do otoczenia poprzez: promieniowanie oraz swobodną, naturalną konwekcję. Modele takie pracują cicho, nie wytwarzają ciągów powietrza, dają możliwość precyzyjnego ustawienia temperatury w pomieszczeniach. Niektóre grzejniki posiadają wbudowane wentylatory, za pomocą których bardzo szybko dostarczają ciepło i ogrzewają pokój czy łazienkę.

 

 

 

Karta katalogowa grzejnik konwekcyjny Elektrotermia ECH

 

 

 Grzejniki konwekcyjne Adax
Urządzenia konwekcyjne mają zwykle niewielkie wymiary, a grzejniki, dzięki nowoczesnemu wzornictwu, bardzo łatwo wkomponować w wystrój.

Kolejną zaletą jest wysoki stopień bezpieczeństwa. W większości urządzeń zastosowane są tzw. niskotemperaturowe elementy grzejne zabudowane radiatorem dzięki czemu grzałki nie osiągają wysokich temperatur. Dodatkowo każdy grzejnik posiada termostat i ogranicznik temperatury.

 


 

Grzejniki konwekcyjne kamienne

 

 

 

Grzejniki elektryczne konwekcyjne w obudowie marmurowej lub granitowej to bardzo estetyczna forma grzejnika przeznaczonego do ogrzewania pomieszczeń. 

Grzejniki konwekcyjne kamienne wykorzystując naturalne własności akumulacyjne materiału tworzą energooszczędny system grzewczy. 

Sposób ogrzewania pomieszczeń polega na wypromieniowywaniu ciepła równomiernie przez całą powierzchnię grzejnika.  Dzięki temu rozkład temperatury w pomieszczeniu jest bardzo korzystny - nie występuje niepotrzebne przegrzewanie warstw przysufitowych powietrza w pomieszczeniu.

W pomieszczeniach ogrzewanych płytami marmurowymi utrzymywany jest przyjemny mikroklimat.

W wyniku ograniczenia konwekcji powietrze nie wysusza się, zmniejszone jest także unoszenie kurzu i pyłu. Jest to szczególnie istotne dla osób ze skłonnościami do alergii.

 

Karta katalogowa grzejnik konwekcyjny Elektrotermia ECH

 

Deklaracja zgodności grzejniki kamienne

 

Opinia stosowania w akumulatorowniach

 

 

Zamówienia i zapytania:

 


 

Biuro obsługi klienta - sklep

 

Sekretariat

 

Tel. 12 306 52 10

Fax. 12 415 42 40

bok@elektrotermia.com.pl

Tel. 12 306 52 00 wew. 9

Fax. 12 420 28 56

info@elektrotermia.com.pl