ZAREJESTRUJ
ZAREJESTRUJ SIĘ
LOGOWANIE
Instalacje elektryczne
ROZDZIELNICE I OBUDOWY.
Laser
Ślusarnia
Malowanie proszkowe
Projektowanie
Grzałki elektryczne
ROZDZIELNICE ELEKTRYCZNE I KOMPENSACJA MOCY

Firma Elektrotermia od wielu lat zajmuje się produkcją rozdzielnic elektrycznych stosowanych w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym, czy w budynkach użyteczności publicznej. Nasze rozdzielnice znajdują zastosowanie zarówno w systemach rozdziału energii elektrycznej, jak i w zasilaniu pojedynczych urządzeń. Spełniają swoją funkcję jako część instalacji inteligentnego budynku, a także w skomplikowanych procesach automatyki przemysłowej.

 

Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów są przyznane certyfikaty i nagrody. Wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala na szybką i rzetelną realizację zamówień, co klasyfikuje nas w czołówce producentów rozdzielnic elektrycznych. Wykonujemy urządzenia w oparciu o niemalże każdy system rozdziału mocy współpracując z wiodącymi producentami asortymentu elektrycznego, takimi jak:

 

  • ABB
  • Eaton
  • ETI Polam
  • Hager
  • Legrand
  • Schneider Electric
  • Schrack Technik

 

Chcąc zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta, poza obudowami wyżej wymienionych producentów, wykonujemy obudowy rozdzielnic wykorzystując własne rozwiązania, pozwalające na dopasowanie się do wymogów zarówno w zakresie gabarytów jak i kolorów. System obudów e-Plus produkcji Elektrotermia Sp z o. o. pozwala na szybkie wykonanie rozdzielnic przy zachowaniu atrakcyjnej ceny i doskonałej jakości produktu spełniającego normy i przepisy wymagane dla rozdzielnic nN oraz SN.

Każdy wykonany produkt przechodzi szczegółowe badania potwierdzone deklaracją zgodności oraz protokołem z badań urządzenia. Prefabrykaty spełniają wymogi rejonowych placówek dystrybutorów energii elektrycznej takich jak Tauron, Vattenfall itd.

Obiekty w których firma Elektrotermia wykonywała instalacje elektryczne zostały wyposażone w rozdzielnice elektryczne wykonane przez Dział Prefabrykacji Rozdzielnic naszej firmy.

 


 

 


 

 

Zakład produkcyjny w Niepołomicach

 

Rozdzielnice i obudowy

 

Ul. Fabryczna 10

32-005 Niepołomice

Tel. 12 306 52 40

Tel. 12 306 52 00

 

 

 

 

 


 

Rozdzielnice folder strona 1
POBIERZ
Rozdzielnice folder strona 2
POBIERZ